Reklam

ARZU MANDALI SUCU MURATLI BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

2 yıl önce
8.881 kez görüntülendi

Tepe; “Meclis’te gençlerin olması gerekiyor”

8 Mart’ta yapılacak ön seçim öncesi ziyaretlerine devam eden CHP Tekirdağ Milletvekili aday adayı Arzu Mandalı Sucu, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe’yi makamında ziyaret etti. Sucu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tepe; “Arzu Mandalı Sucu, gerek genç olması, gerekse eğitimi, bilgisi ve tecrübesiyle bu görevin hakkını verecek bir isim. Zaten Meclis’te enerjisi fazla olan gençlere çok ihtiyacımız var. Onlar bu görevi en iyi şekilde yapacaklardır” ifadelerini kullandı.

“O GÜCÜ YÜREĞİMDE HİSSEDİYORUM”

Çarşamba günü saat 14.30’da gerçekleşen ziyarette bir açıklama yapan CHP Tekirdağ Milletvekili aday adayı Arzu Mandalı Sucu, vekil olması halinde Tekirdağ’dan Ankara’ya köprü olacağını vurgulayarak; “Ben bu topraklarda doğdum, bu topraklarda büyüdüm. Doğal olarak bu coğrafyanın sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu nedenle üyelerimiz teveccühlerini gösterir, beni bu göreve layık görürlerse, bu coğrafyanın sıkıntılarını çözecek gücü yüreğimde hissediyorum” ifadelerini kullandı.

“KURTULUŞUMUZ GENÇLERİN ELİNDE”

Sucu’nun konuşmasının ardından söz alan Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, ülkenin gidişatının iç açıcı olmadığını vurgulayarak; “Maalesef ülkemiz zor zamanlar geçiriyor. Bu kötü gidişata dur diyecek olanlar Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyeti emanet etmiş olduğu gençlerimizdir. Arzu hanım da gerek genç olması, gerekse eğitimi, bilgisi ve tecrübesiyle bu görevin hakkını verecek bir isim. Zaten Meclis’te enerjisi fazla olan gençlere çok ihtiyacımız var. Onlar bu görevi en iyi şekilde yapacaklardır” şeklinde konuştu.

Reklam

ARZU MANDALI SUCU MURATLI BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık